طراح مد لباس نوزادی 5 تکه را برای بایرن‌ مونیخ‌ طراحی کرد

اما لباس‌های بدن، شلوار، کت و شلوار و تخت خواب Carter نه تنها ارزان هستند، بلکه با توجه به آنچه والدین خسته نوزادان تازه متولد شده واقعاً به آن نیاز دارند ساخته شده‌اند، لباس نوزادی 5 تکه با زیپ و زیپ، پارچه‌ای نرم و کشدار که به خوبی روی آن قرار می‌گیرد.

پوست کودک شما اما روی هر لکه ای نمی ماند… و حتی ممکن است ساختار و جذابیت خود را برای نوزاد شماره حفظ کند.

نکته ای که در مورد Kyte Baby وجود دارد این است که ترکیب بامبو-ویسکوز که در تمام لباس هایش استفاده می کند شبیه یک ابر است. سبک است اما گرم و قابل تنفس است.

Kyte Baby طیف گسترده‌ای از رنگ‌های زیبا را در رنگ‌های خود ارائه می‌کند که دارای شانه‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهد به جای کشیدن آنها روی سر کودک، آنها را با پایین کشیدن از بین ببرید. این به ویژه زمانی مفید است که انفجار رخ دهد.

لباس نوزادی

ما همچنین عاشق خواب‌ها، کیسه‌خواب‌ها و لباس‌های نوزادی زیباتر و خنک‌کننده‌تر آنها هستیم.

تخت خواب های Kissy Kissy برخی از نرم ترین های موجود هستند که با پنبه پیما پرو ساخته شده اند.

Kissy Kissy که در رنگ‌های راه راه آبی یا صورتی موجود است، تمام لباس‌های بدن کودک اولیه مورد نیاز شما را ارائه می‌کند (پا، کیمونو و موارد دیگر) تا بتوانید یک کمد لباس کپسولی ایجاد کنید.

من می توانم تایید کنم که کیفیت پارچه ارزش قیمت را دارد.

اینها یکی از لباس های مورد علاقه من برای نوزاد پسرم بودند.

در خارج از منزل، خرده‌فروشی مستقر در مین، L.L. Bean، مجموعه‌ای از لوازم زمستانی بزرگسالان خود را در اندازه‌های کودکان، نوپا و نوزاد می‌فروشد.

ما عاشق ژاکت‌های آن هستیم، به‌ویژه شلوار برفی، دستکش و البته این بند بچه شایان ستایش که می‌توانید در یک روز برفی زیپ کودکتان را درست کنید.

سرآستین‌های تاشو دست‌ها و پاهای کوچک را گرم نگه می‌دارند، و کاپوت به‌خوبی جا می‌شود تا باد را بیرون نزند، در حالی که پوسته نایلونی مقاوم در برابر آب و پرکننده‌های ضد آب آن‌ها را خشک و گرم نگه می‌دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.