زیرانداز 6 متری | تولید لوازم مسافرتی با کیفیت بالا در کشور

یکی از ملزوماتی که هنگام سفر کردن بسیار مورد کاربرد واقع می شود، زیر انداز می باشد.
زیرانداز یکی از پهن کردنی هایی است که برای نشستن در مسیر های متفاوتی که در حین سفر های کوتاه یا سفر های بلند پیش روی مسافران قرار می گیرد، مفید واقع می شود. به عبارتی دیگر برای زیرانداز می توان این کاربرد ها را نام برد:

 • وسیله ای برای نشستن و استراحت کردن در طول سفر
 • وسیله ای مفید جهت پیک نیک و گردش

گفتنی است که در بازار شاهد نمونه های متعددی از انواع زیر انداز می باشیم که توسط تولید کنندگان داخلی یا خارجی ساخته شده و در اندازه های مختلف به فروش می رسند. مانند:

 • زیرانداز 6 متری
 • زیرانداز 9 متری
 • زیرانداز 12 متری

زیرانداز 6 متری | تولید لوازم مسافرتی با کیفیت بالا در کشور

انواع زیرانداز 6 متری

انواع زیرانداز 6 متریزیرانداز 6 متری در انواع متفاوت و متنوعی تولید شده و در بازار فروش موجود می باشند.
این زیرانداز ها علاوه بر این که در سفر های کوتاه و بلند مورد استفاده واقع می شوند، در برخی مواقع در مصارف خانگی نیز کاربردی می باشند.
گفتنی است که جنس تشکیل دهنده هر یک از زیرانداز ها متفاوت می باشد که اگر بخواهیم به برخی از انواع آن اشاره کنیم، می توان این گزینه ها را نام برد:

 • زیرانداز ضد آب
 • زیرانداز جاجیم
 • زیرانداز حصیری

در رابطه با قیمت زیرانداز های نام برده باید گفت که قیمت زیرانداز ضد آب به دلیل لایه های مقاوم تری که در ساخت آن به کار گرفته شده است، در سطح بیشتری نسبت به سایر موارد قرار دارد.

موضوعی که قابل ذکر می باشد این است که زیرانداز حصیری برای مصارف متعددی مورد کاربرد مفید واقع می شود که در این موارد به آن ها اشاره کرده ایم:

 1. زیرانداز حصیری ساحل
 2. زیر انداز مسافرتی حصیری

لیست قیمت زیر انداز در بازار ایران

لیست قیمت زیر انداز در بازار ایران

بیشتر بخوانید: زیرانداز پلاستیکی سفر

اگر سری به هر یک از انواع مرکز فروش زیرانداز مسافرتی در تهران و سایر شهر ها بزنید، با انواع متنوع و بی شماری از زیرانداز آشنا خواهید شد که هر یک متناسب با سلیقه های متفاوت ساخته شده و در این مراکز برای فروش موجود می باشند.
ضمن این که باید گفت در هر یک از مراکز عرضه کننده، خریداران با انواع زیرانداز هایی که کاربرد های متعددی را برای امور گوناگون از خود نشان می دهند، رو به رو خواهند شد و بنا به نوع نیاز خود می توانند یکی از آن ها را جهت خرید برگزینند. مانند:

 1. زیرانداز سفری
 2. زیرانداز ورزشی
 3. زیرانداز خانگی

هر یک از زیرانداز های مورد نظر، از جهت این موارد، دارای تفاوت هایی در لیست قیمت می باشند:

 • جنس
 • برند

فروش عمده زیر انداز در کشور

فروش عمده زیر انداز در کشوربا توجه به کاربرد بسیاری که از انواع زیرانداز ها به عمل می آید و هر یک از آن ها نقش مفیدی را برای افراد مصرف کننده ایفا می کنند، فروش عمده این محصولات به وفور در بازار صورت گرفته و انواع متقاضیان و خریداران عمده را به سمت این زیرانداز ها جهت خرید سوق داده است.
در نتیجه می توان بیان داشت که خرید و فروش انواع زیر انداز در هر یک از مراکز فروش حضوری و  غیر حضوری صورت گرفته و نیاز انواع خریداران با تنوع بالایی که از این محصولات مشاهده می شود، به خوبی تامین خواهد شد.

مراکز تولید و پخش زیر انداز در سراسر کشور

مراکز تولید و پخش زیر انداز در سراسر کشور

بیشتر بخوانید: زیرانداز مسافرتی جاجیم

زیرانداز از وسایل ضروری در طول سفر یا حتی مصارف دیگر محسوب می شود. به گونه ای که بدون این وسیله امکان نشستن در فضای آزاد وجود نداشته و در نتیجه مشکلاتی را برای افرادی که به قصد استراحت یا گردش می خواهند از آن استفاده کنند، به وجود می آورد.
با اشاره به موضوع ذکر شده می توان پی به اهمیت و میزان بالای تقاضا برای زیرانداز در بازار برد. به همین دلیل است که تولید کنندگان مختلف، اقدام به تولید و پخش این وسیله پر کاربرد نموده و آن را در انواع و اقسام مدل ها و جنس ها به بازار عرضه داشته اند.

تولید کنندگان برتر زیر انداز

تولید کنندگان برتر زیر اندازهر یک از انواع زیر انداز که در مراکز فروش مشاهده می شوند، توسط تولید کنندگان برتر داخلی و خارجی مورد ساخت و عرضه قرار گرفته و در نهایت کیفیت و کارایی ارائه شده اند. با توجه به این که ابعاد مختلفی از این وسیله دیده می شود و با توجه به بسیاری از عوامل دیگر، انواع زیر انداز دارای سطوح قیمت متفاوتی بوده که البته به طور کلی قیمت مناسبی از هر یک از آن ها، قابل تصور می باشد.

قابل ذکر است که انواع زیرانداز تولید شده توسط تولید کنندگان برتر، دارای این ویژگی ها می باشند:

 • دوام طولانی
 • جنس مناسب
 • دارای مدل های متنوع

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.