از خودکار با روکش طلا به عنوان جواهر استفاده کنید!!!!

خودکار دیجیتال آی سی پن چگونه کار می کند؟

تمام اسناد کاغذی که با استفاده از خودکار با روکش طلا پر می شوند باید برای چاپ در نرم افزار اختصاصی آی سی پن آماده شوند و سپس بر روی یک چاپگر لیزری معمولی چاپ شوند.

فرآیند تهیه یک سند (فرم‌ها، اعلامیه‌های اراده، درخواست‌ها، قراردادها، پیوست‌ها و غیره) شامل ایجاد یک فایل حاوی فیلدهای فعال (مکان‌هایی که داده‌ها به صورت دستی با خودکار دیجیتال یا امضا وارد می‌شوند) و یک پوشش شبکه ریزچاپ است.

کل صفحه سند که برای خواندن موقعیت خودکار روی محور X و Y توسط دوربین خودکار استفاده می شود.

در حین نوشتن، خودکار دیجیتال دوربین CCD را فعال می کند که کاغذ را اسکن می کند و تغییرات ظاهری سند را ثبت می کند.

در عین حال میزان فشار و زمان نوشتن را تشخیص می دهد.

خودکار

تمام اطلاعات موجود در حافظه فلش داخلی را ذخیره می کند و هنگام اتصال به ایستگاه اتصال، آن را از طریق بلوتوث یا USB به رایانه منتقل می کند (در مورد استفاده از خودکار دیجیتال برای دیجیتالی کردن اسناد بیشتر بیاموزید).

خودکار دیجیتال آی سی پن برای چه مواردی استفاده می شود؟

با کمک یک خودکار دیجیتال می توانید اسناد را پر کرده و به روش قانونی امضا کنید.

خودکار داده‌های بیومتریک را ثبت می‌کند، که به لطف آن، نسخه الکترونیکی سند ایجاد شده با استفاده از خودکار آی سی دارای همان قدرت قانونی معادل کاغذ آن است.

خودکار دیجیتال داده ها را در زمان جاسازی می کند، که اطلاعات دقیقی در مورد زمان ایجاد، به عنوان مثال، یک امضا یا پر کردن یک فرم با استفاده از یک خودکار دیجیتال است.

با پرکردن و امضای دستی اسناد بر روی کاغذ به کمک آی سی پن، نسخه دیجیتالی همان سند به صورت خودکار ایجاد می شود و تمام عناصر آن و مهمتر از آن اعتبار قانونی امضا حفظ می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.